Massimo Dutti — Sklep odzieżowy w Kielce

Cieszymy się, że cię witamy!

Massimo Dutti

Sklep odzieżowy w Warszawska 26, 25-312 Kielce, Polska, Kielce, Wojewodztwo Swietokrzyskie, 25-312 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Massimo Dutti: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

5
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Swietokrzyskie
Adres:
Warszawska 26, 25-312 Kielce, Polska, Kielce, Wojewodztwo Swietokrzyskie, 25-312
Miasto:
Kielce
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
25-312

Galeria zdjęć

Office photos Massimo Dutti

Informacje o Massimo Dutti

Massimo Dutti to polski Sklep odzieżowy z siedzibą w Kielce, Wojewodztwo Swietokrzyskie. Massimo Dutti na Warszawska 26, 25-312 Kielce, Polska,


Proszę o kontakt z Massimo Dutti korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Massimo Dutti, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Massimo Dutti

  • Hubert
    Prześlij 2014.06.22
    To moja ulubiona sieć sklepów odzieżowych więc trudno mi być kompetentnym. Dobta jakość za przystępne ceny. Wzornictwo super zarówno dla mężczyzn i kobiet. Jedyny mankament to zwłaszcza w męskich ciuchach to rozmiarówka. Ja noszę rozmiar 54 ale tutaj marynarkę muszę kupować 58 ! To u nich górna granica rozmiaru , tak że faceci powyżej 185 cm wzrostu albo nieco grubsi niż statystyka podaje tutaj będą mieli problem kupić .
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: